yourkids.co.il

הרשמה לגני ילדים – כל המידע החשוב באתר אחד

הרשמה לגני ילדים – כל המידע החשוב באתר אחד רישום בזמן לגני ילדים לשנת הלימודים הבאה תבטיח לילדכם מקום בגן שבו הנכם מעוניינים כי ילמדו וכן שקט וראש חופשיים לאחר סידור נושא זה   בתקופה זו מקבלות משפחות רבות טפסי רישום לגני הילדים לשנת הלימודים הבאה שהינה התשע"ד. בישראל מאות גני ילדים במרכז, צפון ודרום הארץ אך בשל חוק חינוך חינם..


גני ילדים - המידע המלא להרשמה

גני ילדים - המידע המלא להרשמה בשנת הלימודים תשע"ד צפוי להכנס לתוקף חוק חינוך חינם וגני הילדים ברחבי הארץ נערכים לקלוט כמות גדולה של ילדים ואתם תהנו מחיסכון בכיס   הורים רבים בישראל מקבלים בתקופה זו טפסי הרשמה לגנים העירוניים לשנת הלימודים הבאה וחשוב להערך ולהיות מוכן כדי לחסוך זמן, כסף וכאב ראש מיותר ברישום. גני..


על צהרונים בתל אביב – הולכים ביחד לצהרון

על צהרונים בתל אביב – הולכים ביחד לצהרון כשהגן מסתיים בשעה 13:00, וכולנו עובדים לפחות עד ארבע, יש למצוא פתרון לילדינו הקטנים. לשם כך הומצאו הצהרונים צהרונים כשמם כן הם – מסגרות חינוכיות הפועלות בשעות הצהריים ומיועדות בעיקר לילדים שמסיימים את המסגרת החינוכית שלהם בשעות הצהריים. ברחבי תל אביב אפשר למצוא צהרונים שונים שפתוחים עד שעות..


גני ילדים – הדמוקרטיה מתחילה מגיל צעיר

גני ילדים – הדמוקרטיה מתחילה מגיל צעיר רגע לפני שאתם מחליטים לאיזה גן לשלוח את ילדכם, הנה דוגמא לגן מעט שונה, גן דמוקרטי     נכון שהיום גננות מכינות את הילדים לקראת בית הספר, אמנם הן עדיין לא נותנות שיעורי בית, אבל הן כן מלמדות אותם בצורה עדינה דברים בסיסיים. ובכל זאת יש גן אחד שהוא מעט שונה, ואנחנו מדברים על גן ילדים..


גני ילדים לחינוך מיוחד

גני ילדים לחינוך מיוחד על פי הערכות כ-60 אלף ילדים מדי שנה נרשמים למסגרות של חינוך מיוחד.  אם גם ילדכם צריך מסגרת כזו, המאמר הזה הוא בשבילכם   למרות שהחל מ-1988 יש ירידה בכמות הילדים הנרשמים למוסדות חינוך מיוחד, בעקבות חוק שאיפשר את שילובם במסגרות חינוך רגילות, עדיין אנו רואים הורים רבים שמעדיפים..


גני ילדים בסבסוד המדינה - כל מה שצריך לדעת על הרפורמה

גני ילדים בסבסוד המדינה - כל מה שצריך לדעת על הרפורמה   צעדנו, הפגנו, נלחמנו ועכשיו זה השתלם. הממשלה החליטה על יישום חוק חינוך חינם חובה מגיל שלוש   אחרי שבקיץ האחרון יצאנו עם העגלות אל הרחוב במטרה למחות כנגד יוקר גידול הילדים בישראל, החליטה הממשלה לאמץ את אחת מהמלצות ועדת טרכטנברג שהוקמה בעקבות המחאה, ולחוקק חוק חינוך חובה חינם..


תינוקיה - להפקיד את התינוק בידיים בטוחות

תינוקיה - להפקיד את התינוק בידיים בטוחות עבור אם צעירה שרוצה לחזור לעבוד, תינוקיה נחשבת קרש הצלה לצד מקור בלתי נדלה לחרדה אחת ההתבלטויות הגדולות של כל זוג צעיר היא, האם לשלוח את תינוקם אל תינוקיה או אל מטפלת אישית או אל סבא והסבתא. הורים רבים בוחרים באופציה הראשונה מאחר והיא נוחה יותר ופחות מקשה על..


ביטוח גני ילדים - לתת להורים לישון בשקט

ביטוח גני ילדים - לתת להורים לישון בשקט על פי נתונים שונים נפגעים למעלה מ-15 אלף ילדים במערכת החינוך הישראלית. חלק גדול הם ילדים בגנים פרטיים אם החשש הכי גדול של כל אימא ואבא ששולחים את ילדיהם הקטן לגן הוא , שהילד יחזור עם פציעה או פגיעה קשה, אפשר להבין כמה גדול הוא החשש של הגננות אשר צריכות להתמודד עם ההורים המודאגים..


הפעלות לילדים - כשהגן הוא לא רק גן

הפעלות לילדים - כשהגן הוא לא רק גן ילדים זה אולי שמחה, אבל זה גם הרבה פעילות. בייחוד כשהילדים משתעממים מהר, דורשים אתגרים יותר גדולים ומחפשים כל הזמן דברים מענינים חדשים. השוק הגדול של פעילויות לגני ילדים נוצר על מנת לענות על הצורך הזה באקשן, שלפעמים הגננות לא מצליחות לספק בעצמן. אז מה הולך בשוק הפעילויות?כל התשובות..


שלום גן ילדים - איך מכינים את הילד לגן

שלום גן ילדים - איך מכינים את הילד לגן "האופן שבו אנחנו מחליטים להתבונן על הקושי, משפיע במידה רבה על ההצלחה או הכשלון שלנו בהתמודדות עם אותו קושי"- אמרה שולמית ביסמנובסקי, יו"ר ארגון גני הילדים הפרטיים בהתייחסותה להכנת הילד לגן המעבר לגן אמנם נראה להורים כתהליך טבעי וכחלק מהחיים, אך מרביתם אינם מבינים כי עבור הילד..


איך בוחרים פעוטון לילד?

איך בוחרים פעוטון לילד? השנה החדשה מתקרבת ואיתה השאלה שכל הורה צעיר מתמודד איתה– באיזה פעוטון לשים את הילדים. המאמר הבא יעזור לכם להבין מה צריך לבדוק כשבוחרים פעוטון   אחרי חופשת הלידה אמהות רבות מתלבטות האם להכניס את התינוק למסגרת או להמשיך לטפל בו לבד או על ידי מטפלת, אז בואו נעשה קצת סדר , מתי כדי..


גני ילדים - לא בדיוק מה שהכרנו

גני ילדים - לא בדיוק מה שהכרנו תשכחו מגני ילדים שמסתפקים במשחקים ושינה, הנה שתי דוגמאות לגני ילדים בסגנון אחר לקראת שנת הלימודים הקרבה, עונת הרישום של גני ילדים, ובכלל זאת גני ילדים פרטיים, בעיצומה. מעבר למתכונת המקובלת של שעת משחק-שעת סיפור- ארוחת צהריים- מנוחה- ארוחת ארבע, צמחו לאחרונה בישראל גני ילדים רבים המתמקדים..


טיפים לטיפול בכינים אצל ילדים

טיפים לטיפול בכינים אצל ילדים רגע לפני שהילדים מתחילים את השנה בגן, אילן שקד מסופר-פארם, מסביר כיצד יש לנהוג במקרה של כינים בשיער כל הורה, במוקדם או במאוחר, נאלץ להתמודד עם ילדים שחוזרים מהגן או מבית הספר כשהם מגרדים את ראשם. חיטוט מהיר בשיער, או פתק מהמורה מגלים אורחות לא רצויות על הראש – הכינים. הכינה היא..


מדריך קייטנות - החודש הגדול מגיע , אימת ההורים מתחילה

מדריך קייטנות - החודש הגדול מגיע , אימת ההורים מתחילה עוד מספר שבועות מתחיל הקיץ, והורים לילדים קטנים נמצאים כבר עכשיו בלחץ, היכן יוכלו לשים את הילדים הקטנים בזמן החופש הגדול. ובכן, לא מעט מוסדות יסכימו לשמור על ילדכם במסגרת קייטנות שונות. המחיר אגב בהתאם גני ילדים, צהרונים ושאר שירותי "שמירה ופיקדון" לילדי ישראל צפויים לצאת..


מה מציעים גני ילדים של נעמ"ת וויצ"ו להורים?

מה מציעים גני ילדים של נעמ"ת וויצ"ו להורים? הורים שמתקשים לעמוד בתשלומים לגני ילדים פרטיים, מוזמנים לבדוק את האופציה הזולה יותר, זו של נעמ"ת וויצ"ו לקראת שנת הלימודים הבאה (התשע"ב) מתחילות ההכנות הקדחתניות המחייבות הורים לרוץ בין גני ילדים שונים, לקבל המלצות, לסייר, לשקול תקציבים, ולהחליט את אחת ההחלטות הגורליות..


הרשמה לגני ילדים - תשובות להורים המבולבלים

הרשמה לגני ילדים - תשובות להורים המבולבלים המלחמה על מקום בגני ילדים, לא היתה מביישת שום תוכנית סאטירה או מלחמות אחרות אף שספטמבר עוד רחוק, המלחמה הסמויה על מקומות בגני ילדים מתחילה כבר עכשיו. כדי להקל עליכם מעט, קיבצנו להלן את הכללים החשובים לגבי גני ילדים, תהליך ההרשמה של גן ילדים, ועוד. אצל מי נרשמים ככלל,..


משפחתון, פעוטון או מטפלת אישית?

משפחתון, פעוטון או מטפלת אישית? לא מעט הורים צעירים צריכים להכריע בין העלות הכלכלית הגבוהה של הגן לבין העלות הנוחה יותר של מטפלת. לחלק מהם יש גם מזל, הסבתא והסבא מתנדבים לשמור על הילד בזמן שהם חוזרים לעבוד אחרי שנגמרת חופשת הלידה, וצריך להתחיל לחזור אל השגרה, עומדת בפני הזוג הצעיר שאלה לא קטנה, מי ישמור על הילד בזמן..


מדריך לימודי גננות

מדריך לימודי גננות מי שאוהבת ילדים, יכולה להשאיר את זה בתחום הפרטי שלה ויכולה להפוך את זה למקצוע, גננת למשל ישנם מספר דרכים לאפיין את האופן בו אדם בוחר את המקצוע שלו. ישנם אנשים שבוחרים את המקצוע במהלך לא מתכונן של החיים. השתלשלות של דברים שמובילים אותם לעסוק במקצוע מסוים. ישנם מקצועות לעומת זאת שאנשים..


כללי בטיחות בגן ילדים

כללי בטיחות בגן ילדים מדי שנה נפגעים למעלה מ-150 אלף ילדים מתאונות שונות , חלק גדול מהן מתרחשות דווקא בגני ילדים לצערנו, לא פעם אנו קוראים בעיתון על מחדלים ומקרי רשלנות שונים, שהתרחשו בגני ילדים, פעוטונים ומקומות דומים להם,  מקרים אשר גובים את המחיר היקר ביותר שהורה יכול לשלם, חייו של ילד. ניתן לחלק את..


מדריך לבחירת גן ילדים

מדריך לבחירת גן ילדים אחרי שהייתם (ובעיקר הייתן) רגילים להיות איתו כל היום, הגיע הזמן לבחור גן לילד הנה הילד בן שנה-שנתיים, והוא צריך ללכת אל גן ילדים. אתם רוצים לחזור לעבודה במשרה מלאה, הסבא והסבתא לא יכולים לטפל בילד כל יום, והכי חשוב, הילד צריך להכיר ילדים אחרים ולהתחיל להתרגל להיות..


Copyright © 2022 yourkids.co.il כל הזכויות שמורות
אתר גני ילדים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום גני ילדים
מחפשים גני ילדים באזורכם? מלאו את הטופס וקבלו פרטים
אנחנו עובדים עם גני ילדים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!