yourkids.co.il

הרשמה לגני ילדים – כל המידע החשוב באתר אחד


רישום בזמן לגני ילדים לשנת הלימודים הבאה תבטיח לילדכם מקום בגן שבו הנכם מעוניינים כי ילמדו וכן שקט וראש חופשיים לאחר סידור נושא זה
 
בתקופה זו מקבלות משפחות רבות טפסי רישום לגני הילדים לשנת הלימודים הבאה שהינה התשע"ד. בישראל מאות גני ילדים במרכז, צפון ודרום הארץ אך בשל חוק חינוך חינם מגיל 3, נבנים עתה יותר ויותר גני ילדים כדי לאפשר לכל הילדים מקום ללמוד בו ברחבי הארץ. בין אם הנכם מחפשים עתה אחר משפחתונים בתל אביב, צהרונים בירושלים או כל עיר אחרת בארץ או גן ילדים מתאים לילדכם, רישום מוקדם יסיר דאגות מיותרות ויבטיח חיסכון בכסף ומקום מובטח לשנת הלימודים הבאה. במאמר זה נסקור מספר נקודות חשובות אשר כדאי לדעת אודות רישום לגני ילדים.
 
רישום לגני הילדים לשנת הלימודים התשע"ד

מועדי הרישום לגני הילדים משתנים מעט בין הרשויות המקומיות והערים השונות בישראל, כך שמועדי רישום בתל אביב יהיו שונים מאשר בפ"ת או בב"ש. יחד עם זאת, עפ"י חוק חינוך חובה לשנת הלימודים התשע"ד ההרשמה תתקיים בין התאריכים 13 בינואר 2013 ועד 31 בינואר 2013 ועד בכלל.
הרישום מתקיים בעיר בה הנכם רשומים ומתגוררים ויש לברר את המיקום לכך, לעיתים גם ישנה אפשרות להרשמה דרך אתרי האינטרנט של הרשויות המקומיות והערים השונות.
הרישום מתבצע לפי גילאים והינו בחלוקה הנוכחית:

  • גילאי 3 טרום טרום חובה – 18 בדצמבר 2009 – 7 בדצמבר 2010
  • גילאי 4 טרום חובה – 28 בדצמבר 2008 – 17 בדצמבר 2009
  • גילאי 5 חובה – 10 בדצמבר 2007 – 27 בדצמבר 2008
עם אלו מסמכים יש להצטייד בתהליך הרישום?

ישנם מספר מסמכים שעליהם להצטייד עימם בבואכם לרשום את ילדכם לגני הילדים לשנת הלימודים הבאה. דאגו כי יהיו ברשותכם המסמכים הבאים:

  • תעודת זהות ההורה עם כתובת עדכנית וספח פרטי הילדים
  • הוראת קבע חתומה בידי הבנק (ניתן גם באמצעות כרטיס אשראי)
  • כתב התחייבות לסל תרבות וחוגי העשרה חתומים בידי ההורים
 
הסבר אודות תשלומי הורים

להלן הסבר אודות תשלומים שונים אשר על הורים לשלם ולא תמיד מובנים להם, עתה תשלומים אלו יהיו ברורים יותר:

  • תשלום חובה – תשלום חובה ע"י ההורים שהינו ביטוח אודות תאונות אישיות.
  • תשלום רשות – תשלומים עבור פעילויות העשרה משלימות לחינוך פורמאלי, סל תרבות וטיולים.
  • תל"ן – תשלום עבור תוכנית לימודים נוספת.
 
מחירים ועלויות

עלויות גנים, משפחתונים במרכז או כל איזור אחר בארץ וכן צהרונים אינו זול אך כאשר 2 ההורים עובדים לעיתים אין ברירה אלא שמוסד מקצועי יטפל בילדינו.
המחיר עבור שהות ילדים בגנים פרטיים בין גילאי 3-5 משתנה כמובן בין גני הילדים ונקבע על-ידם, ואילו שהיית ילדים במסגרות אשר בפיקוח משרד התמ"ת נקבע עפ"י הכנסתם של ההורים וכן מספר הילדים במשפחה. באופן זה הוא יכול לנוע בין כמה מאות שקלים ועד ל-1,800 ש"ח.
ילדים בגילאי 3-5 יכולים להרשם ולהתקבל לגני ילדים של העירייה אשר מופעלים בידי הרשויות המקומיות ובפיקוח משרד החינוך, כאשר שכר הלימוד המירבי בגנים אלו הינו כ-750 ש"ח לחודש והסכום המשולם עבור הילד נגזר מהכנסת ההורים. גנים אלו פועלים עד שעות הצהריים המוקדמות.
תוספת של צהרון תהיה מלווה בתוספת תשלום אשר יכולה לנוע בין 2,000-600 ש"ח ובמידה ותרשמו את ילדכם לגן פרטי, העלות יכולה לנוע בין 3,600-1,0לדים ונקבע על-ידם, ינו. ים יותרהאינטרנט של הרשויות המקומיות והע00 ש"ח כאשר הלימודים בגן פרטי כזה הינם עד לשעה 16:00 בצהריים.
 
לפרטים נוספים אודות גני ילדים במרכז, צפון ודרום הארץ, משפחתונים מומלצים בישראל, מחירון צהרונים ועוד, מלאו טופס קצר באתר ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם עם כל המידע, תשובות לשאלותיכם והצעות מחיר מיוחדות שלא תמצאו בשום אתר אחר.
 
מומלץ לבדוק גנים שונים טרם רישום הילדים כולל  גנים פרטיים וציבוריים אודות הגננת, תכני הלימודים וקבלת המלצות וכך לבחור בגן המועדף עליכם והמתאים לכם מבחינה כלכלית07/10/2013    yourkids.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר yourkids.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 yourkids.co.il כל הזכויות שמורות
אתר גני ילדים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום גני ילדים
מחפשים גני ילדים באזורכם? מלאו את הטופס וקבלו פרטים
אנחנו עובדים עם גני ילדים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!